www.hotel-ubytovani.com
Horský hotel Cerny Dul Cihlarka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - hotel má reštauráciuHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - V hoteli je biliardHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - možnosť pripojenia na internetHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - k dispozícii letná terasaHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - Iybz sú vybavené televízoromHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - Izby s vlastnou kúpelkouHorský hotel Cerny Dul Cihlarka - Izby s vlastnou toaletou
 

Horský hotel Cihlarka
Cerny Dul 200, Cerny Dul 54344
Czech Republic
Hotel-Cerny-Dul-Cihlarka@cz-hotel.eu

Aktuálne počasie
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s
Horský hotel Cihlarka ubytovanie Cerny Dul Aktuálne počasie zamračené
Odporúčajte tyto stránky:
 

Horský hotel Cihlarka - ubytovanie Cerny Dul | Vítajte

 
Horský hotel Cerny Dul Cihlarka

Horské apartmány Cihlárka leží v nadmorskej výške cca 1.050 mnm, v sedle vrcholových partií Krkonôš, medzi obcami Černý Dul a Pec pod Snežkou.

Apartmány sú umiestnené na južnom svahu s husto zalesneným okolím a je z nich nádherný výhľad do širokej okolitej krajiny.

Krkonoše Černý Dul ubytovanie
Celý objekt je bezbariérový, k dispozícii je presklený výťah. Pripravených je pre Vás až 30 apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií s kapacitou až 200 lôžok. Bezdrôtové pripojenie k internetu - zadarmo.

Veľkosti apartmánov Cihlárka v Krkonošiach v Čiernom Dole sú od 1 + kk s kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, cez 2 + kk a 3 + kk - vždy s vlastnou, plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou a toaletou, prípadne i s balkónom, až po apartmán "Chalupa v chalupe" až pre 20 osôb s kuchyňou, kúpeľňou, toaletami, obývacou izbou a útulným miestom na spanie. V apartmánoch je ďalej LCD TV.

Hotel v Krkonošiach Černý Dul Cihlárka reštaurácia
Ku stravovanie môžete využiť horskú reštauráciu Apartmány Cihlárka Černý Dul, plnú domácich lahôdok a špecialít. Je vedená známym šéfkuchárom Františkom Hlavničkou, ktorý Vám na každý deň pripravuje lahodné a výdatné menu z miestnych surovín, iba od dlhodobo preverených dodávateľov. Možnosť polpenzie alebo plnej penzie.

Grilovací zrub - Fínska kota až pre 14 osôb, kde si môžete sami ugrilovať mäso z grilovacieho menu alebo si zrub prenajať na privátnu akciu.

Černý Dul Krkonoše ubytovanie hotel Cihlárka služby
Ďalej v hoteli Cihlárka nájdete širokú škálu obľúbených i netradičných programov, športového a relaxačného vyžitia, a v neposlednom rade zaujímavú ponuku doplnkových služieb a tovaru. Check in je od 14:00 do 18:00 hodín. Check out je od 8:00 do 10:00 hodín.

Cena apartmánu zahŕňa: - parkovanie na hotelovom parkovisku zdarma (iba u týždenných pobytov nad 6 nocí) - lôžkoviny - vstup do fitness, ping-pong, biliard, šípky, wi-fi, karaoke, detský kútik, kartový stôl, doskové hry (šach, aktivity atď ...) - odvoz osôb a batožiny 1x z parkoviska na Cihlárku a späť (iba u týždenných pobytov).

Cena apartmánu nezahŕňa: - elektrinu spotrebovanú v apartmáne počas pobytu (spotreba elektriny sa odvíja od veľkosti apartmánu a Vášho hospodárenia - v zimnom období je cca 200, - Kč u víkendového pobytu pre 4člennou rodinu) - odvoz osôb a batožiny z parkoviska na Cihlárku a späť - ubytovanie domácich maznáčikov za poplatok.

Biliard, karaoke, šípky, ping pong, kartové stôl, stolný futbal, súkromné ​​produkcie. V hoteli Cihlárka vytvorí programy pre skupiny aj jednotlivcov. Pre najmenších hostí je tu "Detský kútik". Vlastná zjazdovka pri hoteli vrátane nočného lyžovania.

Hotelové wellness - Fínska sauna (kapacita až 8 osôb) s priestrannou odpočivárňou s lehátkami a ochladzovacím bazénikom s ľadovou vodou. Infrasauna (kapacita 2 osoby) - terapia infračerveným žiarením. Whirpool až pre 6 osôb - hydromasáž. Doprajte si uvoľnenie Vášho tela po náročnom dni. Župan, uterák, prestieradlo či papuče ... Vám v hoteli Cihlárka radi zapožičajú.

Dovolenka na horách Krkonoše ubytovanie Černý Dul
V okolí hotela apartmány Cihlárka Černý Dul v Krkonošiach sa nachádza ďalších 60 chalúp, napr vo vzdialenosti cca 200 m od Cihlárky leží búda Hájenka, 500 m Pražská Bouda a 1.000 m Kolínska Bouda. Apartmány Cihlárka leží v II. Zóne KRNAP. Svojou polohou sú vhodné predovšetkým pre milovníkov pokoja a ticha, vyznávačov zimných športov, horskej turistiky a outdoorových aktivít, ako sú horské bicykle, treking, Nordic walking, paragliding a pod. Umiestnenie apartmánov pod hrebeňom sedla v lesoch zaručuje príjemnú klímu pre opaľovanie aj v zimných mesiacoch. V týchto partiách Krkonôš sa sneh drží v priemere od polovice novembra do Veľkej noci. Často sa lyžuje až do mája.