www.hotel-ubytovani.com
Horský hotel Černý Důl Cihlářka - K hotelu přísluší parkovištěHorský hotel Černý Důl Cihlářka - disponuje restauracíHorský hotel Černý Důl Cihlářka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHorský hotel Černý Důl Cihlářka - V hotelu je kulečníkHorský hotel Černý Důl Cihlářka -  je k dispozici připojení na internetHorský hotel Černý Důl Cihlářka -  je k dispozici letní terasaHorský hotel Černý Důl Cihlářka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHorský hotel Černý Důl Cihlářka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHorský hotel Černý Důl Cihlářka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Horský hotel Cihlářka
Černý Důl 200, Černý Důl 54344
Česká Republika
Hotel-Cerny-Dul-Cihlarka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Horský hotel Cihlářka ubytování Černý Důl Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Horský hotel Cihlářka - ubytování Černý Důl | Vítejte

 
Horský hotel Černý Důl Cihlářka

Horské apartmány Cihlářka leží v nadmořské výšce cca 1.050 m.n.m., v sedle vrcholových partií Krkonoš, mezi obcemi Černý Důl a Pec pod Sněžkou.

Apartmány jsou umístěny na jižním svahu s hustě zalesněným okolím a je z nich nádherný výhled do široké okolní krajiny.

Krkonoše Černý Důl ubytování
Celý objekt je bezbariérový, k dispozici je prosklený výtah. Připraveno je pro Vás až 30 apartmánů různých velikostí a dispozic o kapacitě až 200 lůžek. Bezdrátové připojení k internetu - zdarma.

Velikosti apartmánů Cihlářka v Krkonoších v Černém Dole jsou od 1+kk s kuchyní, koupelnou a toaletou, přes 2+kk a 3+kk – vždy s vlastní, plně vybavenou kuchyní, koupelnou a toaletou, příp. i s balkónem, až po apartmán "Chalupa v chalupě" až pro 20 osob s kuchyní, koupelnou, toaletami, obývacím pokojem a útulnými patry na spaní. V apartmánech je dále LCD TV.

Hotel v Krkonoších Černý Důl Cihlářka restaurace
Ke stravování můžete využít horskou restauraci Apartmány Cihlářka Černý Důl, plnou domácích lahůdek a specialit. Je vedená proslulým šéfkuchařem Františkem Hlavničkou, který Vám na každý den připravuje lahodné a vydatné menu z místních surovin, pouze od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Možnost polopenze či plné penze.

Grilovací srub – Finská kota až pro 14 osob, kde si můžete sami ugrilovat maso z grilovacího menu nebo si srub pronajmout na privátní akci.

Černý Důl Krkonoše ubytování hotel Cihlářka služby
Dále v hotelu Cihlářka najdete širokou škálu oblíbených i netradičních programů, sportovního a relaxačního vyžití, a v neposlední řadě zajímavou nabídku doplňkových služeb a zboží. Check in je od 14:00 do 18:00 hodin. Check out je od 8:00 do 10:00 hodin.

Cena apartmánu zahrnuje: - parkování na hotelovém parkovišti zdarma (pouze u týdenních pobytů nad 6 nocí) - lůžkoviny - vstup do fitness, ping-pong, kulečník, šipky, wi-fi, karaoke, dětský koutek, karetní stůl, šipky, deskové hry (šachy, aktivity atd…) - odvoz osob a zavazadel 1x z parkoviště na Cihlářku a zpět (pouze u týdenních pobytů).

Cena apartmánu NEzahrnuje: - elektřinu spotřebovanou v apartmánu po dobu Vašeho pobytu (spotřeba elektřiny se odvíjí od velikosti apartmánu a Vašeho hospodaření – v zimním období činí cca 200,- Kč u víkendového pobytu pro 4člennou rodinu) - odvoz osob a zavazadel z parkoviště na Cihlářku a zpět - ubytování domácích mazlíčků za poplatek.

Kulečník, karaoke, šipky, ping pong, karetní stůl, fotbálek, soukromé produkce. V hotelu Cihlářka vytvoří programy pro skupiny i jednotlivce. Pro nejmenší hosty je zde "Dětský koutek". Vlastní sjezdovka u hotelu včetně nočního lyžování.

Hotelové wellness - Finská sauna (kapacita až 8 osob) s prostornou odpočívárnou s lehátky a ochlazovacím bazénkem s ledovou vodou. Infrasauna (kapacita 2 osoby) – terapie infračerveným zářením. Whirpool až pro 6 osob - hydromasáž. Dopřejte si uvolnění Vašeho těla po náročném dni. Župan, ručník, prostěradlo či pantofle… Vám v hotelu Cihlářka rádi zapůjčí.

Dovolená na horách Krkonoše ubytování Černý Důl okolí
V okolí hotelu apartmány Cihlářka Černý Důl v Krkonoších se nachází dalších 60 chalup, např. ve vzdálenosti cca 200 m od Cihlářky leží bouda Hájenka, 500 m Pražská Bouda a 1.000 m Kolínská Bouda.

Apartmány Cihlářka leží ve II. Zóně KRNAP. Svou polohou jsou tedy vhodné především pro milovníky klidu a ticha, vyznavače zimních sportů, horské turistiky a outdoorových aktivit, jako jsou horská kola, treking, Nordic walking, paragliding apod. Umístění apartmánů pod hřebenem sedla v lesích zaručuje příjemné klima pro opalování i v zimních měsících. Jen málo dnů v roce zde fouká silný vítr. V těchto partiích Krkonoš se sníh drží v průměru od poloviny listopadu do Velikonoc, lyžování někdy až do května.